Ferforje Bahce Kapısı fiyatlari

FERFORJE ASKILIK
Ocak 5, 2016
Demir doğrama, demir doğrama işleri
Şubat 22, 2016
Tümünü Görüntüle

Ferforje Bahce Kapısı fiyatlari

Ferforje bahce kapilari,ferforje pencere demiri,ferforje bahce korkulugu, ferforje bolkon korkuluklari, ferforje pencere korkuluklari fiyatlari, ferforje pencere demiri modelleri, ferforje merdiven korkuluklari, ferforje merdiven korkulugu modelleri, ferforje merdiven korkuluk modelleri..7/24 hizmet. 

Ferforje Bahce Kapıları

Bahce kapilari apartman bahce girişinde mustakil ev bahce girişinde villa malikane ve site girişlerinde kullanılan ferforje bahce korkuluklari, güvenlik amaçlı ve dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. ferforje bahce kapilari, cok amaçlı olup yükseklik ve genişlik olarak cok değişkenlikler gösteren bir ürünüdür. ferforje Bahce kkapısı fiyatlari, her model ve işciliğe göre değişiklik göstere bilmektedir. ferforje bahce kapilari istanbul, ferforje bahce kapisi fiyatlari istanbul, ferforje bahce kapilari Anadolu yakasında ve İstanbul’un her bölgesine hizmet vermekteyiz.istanbulda bahçe kapısı ümraniye,bahce kapısı Üsküdar, bahce kapısı cekmeköy, bahce kapısı sancaktepe, bahce kapilari Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında olmak üzere istanbul da hizmet vermektedir. Bahce kapisi imalati, bahçe kapısı imalati nda kullanılan malzemeler 12×6 silme lama 12×12 kare demirleri 14×14 kare demir leri 16×16 kare demirleri 18×18 kare demirleri, 20×5 lama 25×5 lama 30×5 lama demirlerin den üretilmektedir.

Ferforje Bahce kapılarında boya işlemi genelde sellozık astar son kat olarak sellozık siyah dır. Son kat olarak mat siyah ve parlak siyah yarımat siyah dır.bahce kapılarında nadiren de olsa elektrostatik fırın boya kullanılmaktadır.

 

ferforje yana kayar rayli kapilari

Ferforje bahce kapilari

raylı sistem kapı

Yana kayar raylı kaıları

ferforje bahce kapisi modelleri

Ferforje bahce kapısı fiyatlari, ferforje kapı,ferforje bahce kapısı fiyatlari

Garaj Kapıları

Ferforje garaj kapısı , Ferforje Garaj Kapısı Fiyatları , Garaj Kapısı Modelleri.

ferforje bahce kapilari

Ferforje bahce kapisi fiyatlari

ferforje bahce kapisi fiyatlari

Bahce kapisi fiyatlari

Ferforje kapı

Ferforje bahce kapı modelleri

ferforje bahçe kapıları

FERFORJE Bahçe kapıları

 

bahçe kapıları

Bahçe kapıları fiyatları, ferforje bahçe kapıları.ferforje bahce kapısı modelleri.                                                    FERFORJE BAHÇE KAPILARI
Büyük bahçeye sahip ev ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bahçe demir kapı modelleri hem güvenlik hem de bahçeye görsellik katıyor. Her türlü genişlikte ve yükseklik üretilebilen kapılar kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilebiliyor. Evlerin ve işyerlerinin dış dünyaya açılan kapıları aynı zamanda göz zevkine de hitap ediyor. Çeşitli boy ve ebatlarda üretilebilen kapılar aynı zamanda istenilen renge de boyanabiliyor. Metalik renkler, altın rengi, gümüş rengi, eskitme boyası gibi bir çok seçenekte boya kapıya uygulanabiliyor. Çok düşük karbon oranına sahip olan madde sayesinde kapılar son derece sağlam olarak üretilebiliyor. Demir bahçe kapı modelleri sağlam yapısı sayesinde hem iklim şartlarına hem de darbelere karşı uzun süre dayanılabiliyor. Bu kapılar ağır yük altında kolay kolay eğilmiyor ya da bükülmüyor.

bahçe kapıları

FERFORJE BAHCE KAPISI MODELERİFerforje bahçe kapıları üzerinde istenilen şekil veya motifle üretilebiliyor. Bu sayede yapının dekorasyonunun etkileri açık havada da sürdürülebiliyor. Oval ya da keskin kenarlı çeşitli geometrik şekiller bir araya getirilerek bu desenler oluşturuluyor. Ortaya çıkarılan bu desenler kapının kendi yapısından bağımsız olarak renklendirilebiliyor. Karşıt renkler kullanılarak bahçe kapıları dikkat çekici bir hale getiriliyor. Büyük bahçe giriş kapı modelleri genellikle ağır olabiliyor. Bu yüzden büyük kapıların bir bölümüne ayrı bir kapı yapılabiliyor. Bunun dışında tekerlek ya da bahçe kapı motoru sayesinde büyük kapıların daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi sağlanıyor. Otomatik bahçe kapı sistemleri sayesinde kapılar uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor.
Güvenli Bir Ortam
Bahçe demir kapı modelleri özellikle ağır şartlara dayanacak şekilde üretiliyor. Demir doğada bakır ve kalaydan daha bol bulunduğu için maliyet açısından da son derece tasarrufludur. Üzerine uygulanan kaplama sayesinde yağmur ve kar gibi zorlu iklim şartlarına ve paslanmaya karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Bu sayede demir bahçe kapı modelleri bir kere yaptırıldıktan sonra uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. İsteğe göre kapıların üzerinden atlamayı zorlaştıracak ek parçalar da kapıların üzerine eklenebiliyor. Üstündeki kaplama malzemesi ve ek parçalarıyla beraber kapı hem kendisini hem de bahçeyi güven içerisinde koruyor.
Ferforje lazer kesim modern ve klasik tasarım bahçe kapılarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz… Bahçe kapıları evimizi, ofisimizi dış dünyaya açan yapılardır. Hem güvenlik hem estetik açısından bahçe kapısı üzerinde durulması gereken bir konudur. Teknik Metal Ferforje , sınırsız motif seçeneği ve farklı kapı çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir. İstediğiniz ölçülerde özel imalat yapmaktadır. Boya seçenekleri için de RAL Kataloğuna bakabilirsiniz. Ayrıca metalik renkler, altın rengi, gümüş rengi, bakır rengi ve eskitme boyası da yapılmaktadır.
İsterseniz sıra ile tüm resimlere buradan bakabilirsiniz…