ferforje yana kayar rayli kapilari

Ferforje bahce kapilari

Garaj Kapıları

Ferforje garaj kapısı , Ferforje Garaj Kapısı Fiyatları , Garaj Kapısı Modelleri.

ferforje bahce kapisi fiyatlari

Bahce kapisi fiyatlari

ferforje bahçe kapıları

Bahçe kapıları fiyatları

bahçe kapıları fiyatları

Bahçe kapısı istanbul, bahçe kapısı modelleriFerforje bahçe kapıları üzerinde istenilen şekil veya motifle üretilebiliyor. Bu sayede yapının dekorasyonunun etkileri açık havada da sürdürülebiliyor. Oval ya da keskin kenarlı çeşitli geometrik şekiller bir araya getirilerek bu desenler oluşturuluyor. Ortaya çıkarılan bu desenler kapının kendi yapısından bağımsız olarak renklendirilebiliyor. Karşıt renkler kullanılarak bahçe kapıları dikkat çekici bir hale getiriliyor. Büyük bahçe giriş kapı modelleri genellikle ağır olabiliyor. Bu yüzden büyük kapıların bir bölümüne ayrı bir kapı yapılabiliyor. Bunun dışında tekerlek ya da bahçe kapı motoru sayesinde büyük kapıların daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi sağlanıyor. Otomatik bahçe kapı sistemleri sayesinde kapılar uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor.
Güvenli Bir Ortam
Bahçe demir kapı modelleri özellikle ağır şartlara dayanacak şekilde üretiliyor. Demir doğada bakır ve kalaydan daha bol bulunduğu için maliyet açısından da son derece tasarrufludur. Üzerine uygulanan kaplama sayesinde yağmur ve kar gibi zorlu iklim şartlarına ve paslanmaya karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Bu sayede demir bahçe kapı modelleri bir kere yaptırıldıktan sonra uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. İsteğe göre kapıların üzerinden atlamayı zorlaştıracak ek parçalar da kapıların üzerine eklenebiliyor. Üstündeki kaplama malzemesi ve ek parçalarıyla beraber kapı hem kendisini hem de bahçeyi güven içerisinde koruyor.
Ferforje lazer kesim modern ve klasik tasarım bahçe kapılarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz… Bahçe kapıları evimizi, ofisimizi dış dünyaya açan yapılardır. Hem güvenlik hem estetik açısından bahçe kapısı üzerinde durulması gereken bir konudur. Teknik Metal Ferforje , sınırsız motif seçeneği ve farklı kapı çözümleri ile sizlere hizmet vermektedir. İstediğiniz ölçülerde özel imalat yapmaktadır. Boya seçenekleri için de RAL Kataloğuna bakabilirsiniz. Ayrıca metalik renkler, altın rengi, gümüş rengi, bakır rengi ve eskitme boyası da yapılmaktadır.
İsterseniz sıra ile tüm resimlere buradan bakabilirsiniz…
Anahtar Kelimeler : bahçe demir kapı modelleri , bahçe kapı motoru , demir bahçe kapı modelleri , otomatik bahçe kapı sistemleri , bahçe giriş kapı modelleri , bahçe kapı modelleri ve fiyatları , bahce kapi modelleri , bahçe otomatik kapı sistemleri , otomatik bahçe kapı motoru , bahçe dış kapı modelleri